Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/16991-thickbox_default/latawiec-cross-kites-air-25-rainbow.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Latawiec Cross Kites Air 2.5 Rainbow

Latawiec Cross Kites Air 2.5 Rainbow
Zalecany wiek: 14 lat+

Kod EAN: 8718469981595

Proponowana cena detaliczna 489,00 PLN

Więcej szczegółów

Cross Kites Air to podstawowy model latawca treningowego, idealny dla początkujących i dzieci. Dzięki bardzo prostemu sterowaniu za pomocą dwóch linek z uchwytami na nadgarstki, dużej stabilności w powietrzu zabawa z latawcem będzie nie tylko doskonałą formą spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak również podstawą do nauki sterowania Kitem. Przy mocniejszym wietrze będzie wymagał trochę więcej doświadczenia i refleksu stając się bardziej zwrotnym i szybkim.

Ten model jest dostępny w rozmiarach od 1.2 do 2.5m. rozpiętości skrzydła, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar. Będzie doskonałą zabawką dla całej rodziny, jedyne czego potrzebujesz to trochę wiatru i trochę pustego miejsca, najlepiej plażę albo łąkę.
Latawiec jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z torby transportowej, linki są podpięte, wystarczy je rozwinąć. Po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, bez trudu zabierzesz go z sobą na wycieczkę.

Latawiec Cross Kites Air jest zbudowany z bardzo wytrzymałego, odpornego na rozdarcia i pęknięcia materiału Ripstop o siateczkowej fakturze, na pewno docenią to początkujący, którzy nie raz uderzą nim o ziemię podczas nauki ;), posiada wysokiej jakości linki Dyneema® wraz z wygodnymi uchwytami, torbę transportową oraz szczegółową, obrazkową instrukcję obsługi.

Cechy latawca Cross Kites:

  • wielkość: 2.5 x 0.84 m;
  • siła: 150 kg;
  • zakres wiatrowy: 2-5 bft (6-36 km/h 4-22 mph);
  • linki Dyneema® 2x18 m;
  • sterowanie: dwa uchwyty na nadgarstki;
  • materiał: bardzo odporna na uszkodzenia tkanina poliestrowa Ripstop;
  • zalecany wiek 14+.