Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/17016-thickbox_default/latawiec-cross-kites-boarder-18-fluor-green.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Latawiec Cross Kites Boarder 1.8 Fluor Green

Latawiec Cross Kites Boarder 1.8 Fluor Green
Zalecany wiek: 10 lat+

Kod EAN: 8718469981618

Proponowana cena detaliczna 349,00 PLN


Więcej szczegółów

Cross Kites Boarder to latawiec treningowy wyposażony w dwulinkowy bar, dzięki czemu sterowanie nim jest bardzo precyzyjne i umożliwia wykonywanie podniebnych ewolucji. Przy mocniejszym wietrze jest zwrotny i szybki, wymaga nieco więcej uwagi niż podstawowy model Air, ale daje też więcej satysfakcji kiedy już go opanujemy.
Najmniejszy model może być używany już przez dzieci w wieku 8+, będzie doskonałą zabawką dla całej rodziny, jedyne czego potrzebujesz to trochę wiatru i trochę pustego miejsca, najlepiej plażę albo łąkę.

Aby zacząć przygodę z latawcami nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, model Boarder doskonale nadaje się na pierwszy latawiec, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie potrzebne np. w pływaniu na desce kitesurfingowej.
Ten model jest wyposażony w kitekiller - specjalny system bezpieczeństwa montowany na nadgarstek, dzięki któremu w sytuacjach awaryjnych można szybko "zgasić" latawiec.

Cross Kites Boarder jest dostępny w rozmiarach od 1.5 do 2.5m. rozpiętości skrzydła, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar.
Latawiec jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z torby transportowej, linki są podpięte, wystarczy je rozwinąć. Po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, bez trudu zabierzesz go z sobą na wycieczkę.

Latawiec Cross Kites Boarder jest zbudowany z bardzo wytrzymałego, odpornego na rozdarcia i pęknięcia materiału Ripstop o siateczkowej fakturze, na pewno docenią to początkujący, którzy nie raz uderzą nim o ziemię podczas nauki ;), posiada wysokiej jakości linki Dyneema® podłączone do wygodnego baru, torbę transportową oraz szczegółową, obrazkową instrukcję obsługi.

Cechy latawca Cross Kites:

  • wielkość: 1.8 x 0.62 m;
  • siła: 100 kg;
  • zakres wiatrowy: 2-5 bft (8-36 km/h 5-22 mph);
  • linki Dyneema® 2x18 m;
  • sterowanie: 2-linkowy bar z kitekillerem;
  • materiał: bardzo odporna na uszkodzenia tkanina poliestrowa Ripstop;
  • zalecany wiek 10+ lat.