Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/5514-thickbox_default/zestaw-do-robienia-eksperymentow-purple-cow-iluzje-optyczne.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw do robienia eksperymentów Purple Cow - Iluzje optyczne

Zestaw do robienia eksperymentów The Purple Cow - Iluzje optyczne
Wymiary opakowania: 16 x 24 x 4 cm
Wiek: 6-99 lat

Kod EAN: 7290016026207

Proponowana cena detaliczna 75,00 PLN

Więcej szczegółów

Dzieci zawsze interesowały się otaczającym ich światem, zadają wiele pytań na które nieraz sami nie potrafimy odpowiedzieć. Zestaw małego naukowca pozwala dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym laboratorium.

Zestaw jest skoncentrowany na eksperymentach z iluzjami optycznymi. Przedstawia przyczyny tych złudzeń na podstawie aktualnie uznanych teorii. Zestaw pozwala na wykonanie 13 doświadczeń! Dzięki niemu stworzysz magiczną skarbonkę, oraz dowiesz się jak za pomocą kilku sztuczek można oszukać nasz wzrok. Mamy nadzieję, że ten zestaw wywoła ciekawość zarówno dzieci jak i dorosłych o fascynującym świecie iluzji optycznych. W opakowaniu znajduje się instrukcja w języku polskim.

Cechy eksperymentów The Purple Cow:

  • dla dzieci od 6 roku życia;
  • liczba eksperymentów: 13;
  • zestaw zawiera: przezroczyste folie - 2 szt, lusterko, kubek (cylindryczny pojemnik), drewniany patyczek, kartonowe szablony: magiczna skarbonka, ekran, szalony naukowiec, kręciołki i uchwyty, białe łuki;
  • wymiary opakowania: 16 x 24 x 4 cm.

 

Zestaw do robienia eksperymentów - iluzje optyczne - został nagrodzony przez Oppenheim Toy Portfolio w kategorii Gold Seal Award.