Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/6368-thickbox_default/karty-doda-yoga-the-purple-cow-relaks-i-spokoj-wer-ang.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Karty Doda Yoga The Purple Cow - Relaks i Spokój wer. ang

Karty Doda Yoga The Purple Cow - Relaks i Spokój wer. ang
Wiek: 6-99 lat

Kod EAN: 7290016026269

Proponowana cena detaliczna 44 PLN


Więcej szczegółów

DODA YOGA to owoc współpracy pomiędzy Ms Dana Asher - certyfikowanym nauczycielem Jogi a marką The Purple Cow. Karty w prosty i zabawny sposób uczą podstawowych pozycji jogi nie tylko dzieci, ale także ich rodziców! Na kartach pojawia się zabawna postać DODY (co znaczy "Ciocia" w starożytnym języku hebrajskim), która demonstruje nie tylko ostateczną pozę, ale także właściwe kroki, które trzeba wykonać. Każdy zestaw to pełna sesja jogi!

DODA YOGA Relaks i Spokój to wspaniały sposób na uwolnienie napięcia nagromadzonego w ciągu dnia. Ćwiczenie jogi uspokaja i pomaga w budowaniu pewności siebie zarówno pod względem psychicznym jak i emocjonalnym u dziecka i rodzica. Pomaga poznać swoje ciało w znanym nam, kochającym środowisku. Dzieci praktykujące jogę odkrywają swoje umiejętności oraz talenty. Dodatkowo poprawia koncentrację, umiejętność skupienia się oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.

Cechy kart Doda Yoga The Purple Cow:

  • wiek: 6-99 lat;
  • całość zapakowana w metalowe pudełko;
  • opakowanie zawiera: 22 karty opisane w języku angielskim;
  • każda karta zawiera nazwę pozycji w języku angielskim oraz w Sanskrycie, ilustrację oraz wykonanie krok po kroku;
  • wymiary opakowania: 11 x 16 x 2 cm.