http://www.b2b.tublu.pl/9503-thickbox_default/domino-w-metalowym-pudelku-apli-kids-zwierzeta-i-liczby.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Domino w metalowym pudełku Apli Kids - Zwierzęta i liczby

Domino w metalowym pudełku Apli Kids - Zwierzęta i liczby
Dla dzieci w wieku: od 3 lat
Kod EAN: 8410782145561

Proponowana cena detaliczna 57,00 PLN

Więcej szczegółów

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Gry logiczne doskonale ćwiczą pamięć, rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość oraz wspierają małą motorykę. Domino Apli Kids to świetna, pierwsza gra dla dzieci. Składa się z 36 dwustronnych płytek - na jednej połowie znajdują się cyfry a na drugiej zwierzątka. Celem gracza jest policzenie zwierzątek i dopasowanie do nich odpowiedniej cyfry. Dziecko musi ułożyć jak najdłuższy ciąg z kart, które powinny się stykać. Duże, wykonane z grubego kartonu elementy idealnie mieszczą się w dziecięcej dłoni. Kolorowa, wesoła grafika została zaprojektowana przez Julien Chung. Zapakowane w trwałe, metalowe pudełko. Idealnie sprawdzi się na prezent.

Cechy domina Apli Kids:

  • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat
  • w zestawie: 36 elementów
  • wymiary elementu: 14 x 7 cm
  • trwałe, metalowe pudełko
  • wymiary opakowania: 15 x 8 x 8,5 cm

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.