Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/10487-thickbox_default/kolorowanka-z-kredkami-apli-kids-mandala.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Kolorowanka z kredkami Apli Kids - Mandala

Kolorowanka z kredkami Apli Kids - Mandala
Dla dzieci w wieku: od 3 lat
Kod EAN: 8410782171515

Proponowana cena detaliczna 24,00 PLN

Więcej szczegółów

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Kolorowanka zawiera 20 stron z różnymi wzorami mandali oraz pudełko z 5 kredkami, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzi się w domu jak i w podróży. Interesująca grafika zachęci malucha do malowania. Rysowanie, malowanie i kolorowanie są niezbędne w szczęśliwym rozwoju Twojego Dziecka. Podczas malowania dzieci są skoncentrowane, a zarazem zrelaksowane. Ćwiczą swoją kreatywność i pobudzają wyobraźnię.

Cechy kolorowanki Apli Kids:

  • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat
  • w zestawie: 20 stron do pokolorowania, 5 kredek
  • wymiary: 20 x 19,5 x 1 cm

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.