http://www.b2b.tublu.pl/6452-thickbox_default/przenosna-lodowka-koo-di-cooler.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Przenośna lodówka Koo-di - Cooler

Przenośœna lodówka Koo-di - Cooler


Kod EAN: 5060023804523

Proponowana cena detaliczna 119 PLN

Więcej szczegółów

PRZENOŚNA LODÓWKA

angielskiej firmy

wymiary: 21 x 22 cm - pomieści 2 butelki, 2 słoiczki

Koo-di Cooler to coś więcej niż tylko torba termiczna, pracując jak lodówka schłodzi mleko lub jedzenie do temperatury poniżej 5° i zapewni że będzie ono bezpieczne do użycia aż przez 8 godzin. Podczas gorącego lata rodzice potrzebują szczególnie zadbać o to żeby mleko i jedzenie dla ich pociech było odpowiednio schłodzone podczas wakacyjnych wyjazdów i podróży, nasz Cooler zapewnia to wszystko w prosty i niezawodny sposób.

Jak to działa? najprościej, włóż cały Cooler do swojego zamrażalnika na noc, a po wyjęciu będzie gotowy do użycia jako Twoja podręczna lodówka. W ściankach Coolera znajduje się 6 specjalnych pojemników z płynem, które schłodzone będą utrzymywać chłód w środku lodówki. Zamiast wkładać cała lodówkę do zamrażalnika możesz również łatwo wyciągnąć z niej pojemniki i tylko je schłodzić przed użyciem.

Koo-di Cooler czymś co każda Mama powinna mieć, przyda się nie tylko na wakacjach ale również przy krótkich wypadach, wizytach u przyjaciół, wyjściach na zakupy.

Mini lodówka Koo-di została nagrodzona złotą nagrodą w 2010 - Practical Pre-School Awards, testujący powiedzieli: „niesamowite, pracuje dokładnie tak jak jest to opisane, zupełnie nie jak większość innych mini lodówek. Testowaliśmy ją przez 6 godzin i pracowała idealnie. Jest podręczna i może zostać zabrana praktycznie wszędzie!”

 

Zalety:

  • schłodzi mleko lub jedzenie do temperatury ok. 5° i zapewni że będzie ono bezpieczne do użycia aż przez 8 godzin
  • można w niej bezpiecznie przechowywać zupki, desery i owoce, a także odciągnięte mleko mamy czy proszek do przygotowania mleka modyfikowanego, który w wysokiej temperaturze zbija się w grudki
  • łatwa do czyszczenia wewnątrz jak i na zewnątrz
  • wyposażona w wygodną rączkę
  • lodówka posiada podwójne ścianki zapinane na zamek, wewnątrz ścianek jest 6 wkładów do zamrażania
  • wkłady mają pojemność poniżej 100 ml dzieki czemu możesz spokojnie podróżować z nimi samolotem
  • wymiary: wys. 22cm x szer. 21cm x gł. 12cm