Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/24038-thickbox_default/drewniane-klocki-magnetyczne-do-wyrazania-emocji-nanoemo-wodibow.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Drewniane klocki magnetyczne do wyrażania emocji - Nanoemo Wodibow

Drewniane klocki z magnesami do wyrażania emocji - Nanoemo Wodibow
Dla dzieci w wieku: od 2 lat

Kod EAN: 8436561490325

Proponowana cena detaliczna 89,00 PLN

Więcej szczegółów

Zestaw 20 drewnianych klocków z magnesami marki Wodibow z którego możesz stworzyć 100 różnych twarzy to doskonała propozycja dla rodziców szukających narzędzi wspierających rozwój emocjonalny u dzieci. Dzięki możliwości łączenia dwóch połówek krążków, dzieci mogą eksperymentować z wyrażaniem różnych emocji, co nie tylko rozwija ich zdolności komunikacyjne, ale także pomaga w identyfikowaniu własnych uczuć. Klocki można układać na lodówce, magnetycznej tablicy lub na stole. Ten prosty, ale skuteczny sposób pozwala na wyciąganie wniosków oraz rozmowę o emocjach, obawach, marzeniach i lękach, co jest niezwykle ważne dla zdrowego rozwoju emocjonalnego dziecka. Czy dziecko będzie w stanie znaleźć elementy, które najlepiej określają jego dzisiejsze samopoczucie? Zadając pytania rodzic może dowiedzieć się jakie emocje towarzyszyły dziecku w ciągu dnia, np. Jaki jest teraz jego nastrój? Czy był taki sam przez cały dzień?

Drewniane klocki Nanoemo są również idealnym narzędziem do tworzenia opowieści i kreowania postaci. Dlaczego ta osoba jest taka szczęśliwa? Czemu inna osoba się boi? Co mogło stać się tej osobie? Czy pamiętasz czas, kiedy tak się czułeś? Poprzez angażowanie się w tworzenie historii, dzieci mogą odkrywać i wyrażać swoje własne uczucia, a także rozwijać umiejętności komunikacyjne. Dodatkowo, to także sposób na zachęcanie do refleksji nad własnymi doświadczeniami emocjonalnymi. Pytania takie jak: "Czy pamiętasz czas, kiedy tak się czułeś?" mogą pomóc dziecku zrozumieć swoje emocje i zidentyfikować, jak radziło sobie w podobnych sytuacjach. Zestaw Nanoemo doskonale sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli.


Cechy zestawu drewnianych klocków Nanoemo:

  • dla dzieci od 2 roku życia;
  • w zestawie: 20 drewnianych klocków, 10 z oczami i 10 z ustami;
  • wpływa na rozwój emocjonalny i komunikacyjny u dzieci;
  • sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna w przedszkolach i szkołach;
  • materiał: drewno bukowe, magnes;
  • wymiary opakowania: 6,5 x 11 x 6,5 cm.
  • waga: 0,19 kg.