Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12429-thickbox_default/plecak-save-the-ocean-wieloryb.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Plecak Save The Ocean - Wieloryb

Plecak Save The Ocean - Wieloryb

Kod EAN: 8422593196786

Proponowana cena detaliczna 119,00 PLN

Więcej szczegółów

Ekologiczny plecak Save The Ocean wykonany z przetworzonych butelek PET. Posiada dużą komorę główną oraz mniejszą kieszonkę na suwak z przodu. Z tyłu znajduje się miejsce na wpisanie danych kontaktowych. Plecak mieści A4, dzięki czemu sprawdzi się do szkoły. Wyściełane, regulowane szelki oraz lekko usztywniane plecy zapewnią komfort noszenia. Dodatkowo plecak posiada uchwyt do zawieszenia.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy plecaka Save The Ocean:

  •     duża komora główna i mała kieszonka z przodu
  •     regulowane szelki i usztywniane plecy
  •     miejsce na wpisanie danych kontaktowych
  •     uchwyt do zawieszenia
  •     mieści A4
  •     wykonany z przetworzonych butelek PET
  •     pojemność: 7 l
  •     wymiary: 34 x 23 x 9 cm