Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12464-thickbox_default/saszetka-na-przekaski-save-the-ocean.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Saszetka na przekąski Save The Ocean

Saszetka na przekąski Save The Ocean

Kod EAN: 8422593196816

Proponowana cena detaliczna 39,00 PLN

Więcej szczegółów

Ekologiczna saszetka na przekąski Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Idealnie sprawdzi sie do przechowywania owoców, kanapek i innych smakołyków. W środku wyściełana jest wodoodporną tkaniną, którą bardzo łatwo można wyczyścić. Saszetka jest mała i poręczna, zamykana na suwak. Dodatkowo z tyłu posiada miejsce na wpisanie danych dziecka. Doskonała w przedszkolu, szkole, domu i podróży.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy saszetki na przekąski Save The Ocean:

  •     wyściełana wodoodporną tkaniną
  •     posiada miejsce na wpisanie danych dziecka
  •     wykonana z przetworzonych butelek PET
  •     wymiary: 18 x 16 x 1 cm