Tagi

paint fun

Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12484-thickbox_default/termoizolacyjna-torba-lunchowa-save-the-ocean.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Termoizolacyjna torba lunchowa Save The Ocean

Termoizolacyjna torba lunchowa Save The Ocean

Kod EAN: 8422593196823

Proponowana cena detaliczna 95,00 PLN

Więcej szczegółów

Ekologiczna termoizolacyjna torba lunchowa Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Utrzyma ciepłą jak i zimną temperaturę jedzenia w celu zachowania świeżości na dłużej. Posiada dużą komorę główną zamykaną na suwak oraz rączki do przenoszenia. Z tyłu jest miejsce na wpisanie danych kontaktowych. W środku wyściełana jest materiałem wodoodpornym, który dodatkowo łatwo wyczyścić. Doskonale sprawdzi się jako torba do szkoły, przedszkola czy na wycieczkę.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy termoizolacyjnej torby lunchowej Save The Ocean:

  •     posiada główną komorę główną zamykaną na suwak oraz rączki do przenoszenia
  •     posiada miejsce na wpisanie danych kontaktowych
  •     w środku wyściełana materiałem wodoodpornym, łatwym w czyszczeniu
  •     wykonana z przetworzonych butelek PET
  •     wymiary: 23 x 16 x 13 cm