Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12514-thickbox_default/pojemniczek-podrozny-save-the-ocean-60-ml-zielony.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Pojemniczek podróżny Save The Ocean 60 ml - Zielony

Pojemniczek podróżny Save The Ocean 60 ml - Zielony

Kod EAN: 8422593196908


Więcej szczegółów

Pojemniczek podróżny Save The Ocean wielokrotnego użytku. Wykonany z ekologicznego i wytrzymałego silikonu. Świetnie sprawdzi się do żeli, mydeł, kremów i innych płynnych kosmetyków. Posiada dozownik dla łatwego wyciskania zawartości z opakowania. Dzięki szerokiemu otworowi łatwo napełnić pojemnik kosmetykiem. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju podróży.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy pojemniczka podróżnego Save The Ocean:

  •     wykonany z silikonu
  •     pojemność: 60 ml
  •     wymiary: 4,8 x 3,9 x 9,9 cm