Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12536-thickbox_default/slomka-silikonowa-save-the-ocean-granatowa.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Słomka silikonowa Save The Ocean - Granatowa

Słomka silikonowa Save The Ocean - Granatowa

Kod EAN: 8422593196922

Proponowana cena detaliczna 29,00 PLN

Więcej szczegółów

Słomka Save The Ocean wielokrotnego użytku. Wykonana została z nietoksycznego silikonu spożywczego, który jest ekologiczny oraz niezwykle wytrzymały. Zapakowana w pudełeczko z uchwytem, które można przymocować np. do plecaka, torby. Do zestawu dołączono czyścik, którym w łatwy sposób wyczyścimy słomkę w środku.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy słomki Save The Ocean:

  •     w zestawie słomka, etui oraz czyścik
  •     wykonana z silikonu
  •     wymiary opakowania: 8,5 cm x Ø 3 cm
  •     wymiary słomki: 22 cm x Ø 0,65 cm