Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/23866-thickbox_default/zabawka-kreatywna-tulu-pastel-9-szt.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Zabawka kreatywna Tulu PASTEL - 9 szt.

Zabawka kreatywna Tulu PASTEL - 9 szt.
Materiał: Wysokiej jakości, wytrzymały silikon spożywczy
Dla dzieci: w każdym wieku

Kod EAN: 7640153434180

Proponowana cena detaliczna 99 PLN 

Więcej szczegółów

Odkryj Tulu - silikonowe klocki które pobudzą kreatywność dziecka. Zamiast nudnych kostek, teraz możesz wciągnąć się w zabawę z zaokrąglonymi klockami w kształcie szpulek, które idealnie sprawdzą się do kreatywnej zabawy. Możesz je turlać, przewlekać, układać z nich piramidy i realizować wiele innych ciekawych pomysłów.

Tulu to zabawka wielofunkcyjna, która rośnie razem z dzieckiem. Na etapie 0-12 miesięcy idealnie sprawdzi się do chwytania i gryzienia. Miękkie i przyjemne w dotyku Tulu staje się nie tylko towarzyszem zabaw, ale także ulubionym przyjacielem podczas ząbkowania. Etap 1-3 lata to układanie i budowanie. Z Tulu dzieci mogą tworzyć piramidy, nakładać jeden element na drugi. Ergonomiczny kształt klocków ułatwia trzymanie i manipulację, co pozwala maluchom rozwijać zdolności motoryczne. Kolejny etap 3-12 lat to przede wszystkim kreatywna zabawa. Dzieci mogą eksperymentować i wymyślać przeróżne konstrukcje dodając inne przedmioty czy klocki. Niezwykłą frajdę sprawi im przewlekanie sznurka lub kawałek materiału przez szpulkę oraz sortowanie elementów według kolorów. Zabawa klockami rozwija kreatywność oraz zdolności motoryczne, koordynację oraz koncentrację.

A co najlepsze, Tulu doskonale komponuje się z innymi zabawkami marki MOLUK, co pozwala na tworzenie jeszcze bardziej ekscytujących i zaskakujących konstrukcji. Klocki zostały wykonane z trwałego silikonu spożywczego bardzo wysokiej jakości, który jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych, są łatwe do czyszczenia, prawie niezniszczalne i na pewno nie spowodują żadnych zniszczeń w Twoim domu :)

Cechy zabawki Tulu:

  • zestaw zawiera: 9 sztuk (3 x niebieski, 3 x żółty, 3 x czerwony);
  • wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego silikonu spożywczego;
  • nie zawiera BPA, ftalanów, ani lateksu;
  • ćwiczy zdolności motoryczne, koordynację i koncentrację;
  • kształt inspirowany zasadami Montessori;
  • wspiera rozwój sensoryczny;
  • jest bezpieczna, wytrzymała i łatwa do wyczyszczenia;
  • można myć w zmywarce / sterylizować we wrzącej wodzie;
  • wymiary pojedynczego elementu: 5 x 5 cm;
  • wymiary opakowania: 16 x 16 x 5,5 cm.