Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/12480-thickbox_default/duzy-worek-save-the-ocean.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Duży worek Save The Ocean

Duży worek Save The Ocean

Kod EAN: 8422593196793

Proponowana cena detaliczna 99,00 PLN

Więcej szczegółów

Ekologiczny, duży worek Save The Ocean wykonany z przetworzonych butelek PET. Świetnie sprawdzi się jako worek na buty, pomieści rzeczy na basen bądż można wykorzystać go jako plecak na wycieczce. Zamykany za pomocą sznurków. Z tyłu posiada miejsce na wpisanie danych kontaktowych.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy dużego worka Save The Ocean:

  •     posiada główną komorę główną zamykaną za pomocą sznurków
  •     posiada miejsce na wpisanie danych kontaktowych
  •     wykonany z przetworzonych butelek PET
  •     wymiary: 41 x 36 x 1 cm