Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/18362-thickbox_default/gra-magnetyczna-the-purple-cow-kolko-i-krzyzyk.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra magnetyczna The Purple Cow - Kółko i Krzyżyk

Gra magnetyczna The Purple Cow - Kółko i Krzyżyk
Wiek: 4-99 lat

Kod EAN: 7290011890018

Proponowana cena detaliczna 35 PLN 

Więcej szczegółów

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Kółko i Krzyżyk

Klasyczna gra w Kółko i krzyżyk w wersji podróżnej. Gracze zaznaczają pola na przemian dążąc do zajęcia trzech pól w jednej linii, przy jednoczesnym uniemożliwieniu tego samego przeciwnikowi. Pole może być zajęte przez jednego gracza i nie zmienia swego właściciela przez cały przebieg gry.

4 w rzędzie

Celem gry jest ułożenie czterech elementów tego samego koloru w jednym rzędzie - pionowo, poziomo lub po skosie. Aby rozpocząć grę, gracze na zmianę umieszczają magnesy na jednym z pustych kwadratów w dolnym rzędzie. Każdy gracz może następnie umieścić magnes na dowolnym polu w dolnym rzędzie lub na dowolnym polu wyższego rzędu pod warunkiem, że pod nim znajduje się magnes (ta sama kolumna). Gracz wygrywa, umieszczając cztery własne magnesy w jednej linii.

Cechy gry magnetycznej The Purple Cow:

  • poręczna, małych rozmiarów;
  • zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę;
  • ilość graczy: 2;
  • przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia;
  • w zestawie znajduje się 10 magnesów X i O oraz 42 magnesy do gry "4 w rzędzie";
  • wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm.