Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/20765-thickbox_default/gra-magnetyczna-the-purple-cow-chiskie-warcabytrylma.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra magnetyczna The Purple Cow - Chińskie Warcaby/Trylma

Gra magnetyczna The Purple Cow - Chińskie Warcaby/Trylma
Wiek: 5-99 lat

Kod EAN: 7290011890346

Proponowana cena detaliczna 35 PLN

Więcej szczegółów

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Gra rozgrywana jest na planszy w kształcie gwiazdy sześcioramiennej. Gra ma wiele wariantów. W podstawowym gracze posiadają po równej liczbie pionków (po 6). Celem gry jest przeprowadzenie swoich pionków do przeciwległego narożnika planszy. Można przesuwać pionek o jedno pole albo przeskakiwać sąsiadujące pionki. Po przeskoczeniu jednego pionka można przeskoczyć kolejny. Nie można zbijać pionków przeciwnika. Wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy przeprowadzi wszystkie swoje pionki. Pozostali gracze kontynuują grę, aż wszyscy skończą.

Cechy gry magnetycznej The Purple Cow:

  • poręczna, małych rozmiarów;
  • zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę;
  • ilość graczy: 2-6;
  • przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia;
  • w zestawie znajduje się 36 magnesów;
  • wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm.