Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/6423-thickbox_default/gra-magnetyczna-the-purple-cow-wyspa-skarbow.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra magnetyczna The Purple Cow - Wyspa Skarbów

Gra magnetyczna The Purple Cow - Wyspa Skarbów
Wiek: 3-99 lat

Kod EAN: 7290011890759  

Proponowana cena detaliczna 35 PLN

Więcej szczegółów

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Celem gry jest dotarcie do skarbu. Wygrywa osoba, która jako pierwsza dotrze na metę. Każdy z graczy wybiera jeden pionek-pirata. Zaczyna najmłodszy gracz. Każdy z graczy rzuca kostką naprzemiennie i przesuwa pionek o tyle oczek, ile wyszło na kostce. Jeśli gracz stanie na polu oznaczonym mieczem - przesuwa się o wskazaną ilość pól do przodu. Jeśli stanie na polu z czaszką - cofa się o wskazaną ilość pól. Jeśli pionek-pirat stanie na polu przeciwnika, pionek przeciwnika wraca na pole Start. Aby wygrać grę należy wyrzucić na kostce brakującą ilość oczek. Jeśli gracz wyrzuci większą ilość oczek, cofa się dokładnie o tę liczbę.

Cechy gry magnetycznej The Purple Cow:

  • poręczna, małych rozmiarów;
  • zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę;
  • ilość graczy: 2-4;
  • przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia;
  • w zestawie znajdują się 4 magnetyczne pionki oraz kostka;
  • wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm.