Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/9517-thickbox_default/drewniane-klocki-z-woreczkiem-apli-kids-zwierzeta.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Drewniane klocki z woreczkiem Apli Kids - Zwierzęta

Drewniane klocki z woreczkiem Apli Kids - Zwierzęta
Dla dzieci w wieku: od 12 miesięcy
Kod EAN: 8410782151869

Proponowana cena detaliczna 69,00 PLN

Więcej szczegółów

produkt od (ilość) rabat
Plecaczek Little Life Animal - Pszczółka 2 -15%

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Układanie klocków to nie tylko zabawa! Maluch podczas konstruowania ćwiczy koncentrację, spostrzegawczość, rozwija małą motorykę. Ułóż osiem sympatycznych zwierzątek z klockami Apli Kids. Zestaw zawiera 16 elementów, dzięki czemu dziecko będzie miało spore pole do popisu. Dołączony materiałowy woreczek pomoże utrzymać porządek po skończonej zabawie. Klocki zostały zapakowane w trwałe, plastikowe pudełko z rączką do przenoszenia. Idealnie sprawdzą się na prezent.

Cechy klocków Apli Kids:

  • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy
  • w zestawie: 16 drewnianych klocków, woreczek
  • trwałe, plastikowe pudełko z rączką
  • wymiary: 21,5 x 12,5 x 3,2 cm

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.