Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/11339-thickbox_default/moja-pierwsza-drewniana-mozaika-apli-kids.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Moja pierwsza drewniana mozaika Apli Kids

Moja pierwsza drewniana mozaika Apli Kids
Dla dzieci w wieku: od 2 roku życia
Kod EAN: 8410782176527

Proponowana cena detaliczna 95,00 PLN

Więcej szczegółów

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Zabawna mozaika z 15 drewnianymi elementami do przyozdabiania. Uczy kolorów i kształtów geometrycznych, które trzeba odpowiednio dopasować na planszy. Zestaw zawiera 5 arkuszy z rożnymi grafikami przedstawiającymi życie na wsi. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dopasowanie kształtów pod względem kolorystycznym do planszy. Zabawa pomaga rozwijać umiejętności manualne oraz percepcję wizualną. Duże, wykonane z drewna elementy idealnie mieszczą się w dziecięcej dłoni. Kolorowa, wesoła grafika zachęca do zabawy. Idealnie sprawdzi się na prezent.

Cechy Mojej pierwszej drewnianej mozaiki Apli Kids:

  • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 2 lat
  • w zestawie: 5 arkuszy i 15 drewnianych klocków
  • wymiary arkusza: 28 x 18 x 0,2 cm
  • wymiary pudełka: 30 x 5,5 x 25 cm

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.