Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/13070-thickbox_default/otulacz-spiworek-25-tog-purflo-rozowy-0-4-msc.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Otulacz - śpiworek 2.5 TOG Purflo Różowy - 0-4 msc

Otulacz - śpiworek 2.5 TOG Purflo Różowy - 0-4 msc
Dla dzieci od 0 do 4 miesiąca życia
Kod EAN: 5060124386386

Proponowana cena detaliczna 145 PLN

Więcej szczegółów

Niezwykle praktyczny otulacz - śpiworek Purflo dla noworodków i niemowląt dzięki któremu będą mogły spać bezpieczniej i spokojniej. 

Otulacz - śpiworek to bezpieczna alternatywa dla kocyków i luźnej pościeli, pomaga obniżyć ryzyko wystąpienia SIDS (śmierci łóżeczkowej). Wszechstronność tego śpiworka polega na tym, że jest to produkt 2w1  - otulacz i śpiworek. W momencie kiedy są zapięte napy na rękawkach pełni funkcję otulacza, a po ich rozpięciu zamienia się w standardowy śpiworek dla niemowląt. Materiał z którego jest wykonany ma grubość 2,5 tog, która idealnie sprawdzi się do całorocznego użytkowania, umożliwiając rodzicom dopasowanie odzieży pod spodem do temperatury na zewnątrz. Wypełnienie śpiworka zawiera Amicor Pure - hipoalergiczne włókno zatwierdzone przez Allergy UK w celu zapobiegania astmie i egzemie. Specjalnie zaprojektowany kształt otulacza zapewnia odpowiednią ilość miejsca na nóżki, dzięki czemu bioderka mogą się prawidłowo rozwijać a unikalne oddychające panele na tułowiu i karku ułatwiają wentylację i zapobiegają przegrzaniu dziecka.

Zamki błyskawiczne są starannie rozmieszczone z dala od delikatnej skóry dziecka, otwierają się od dołu, aby znacznie ułatwić zmianę pieluchy w środku nocy. Wokół ciała dziecka znajduje się osłona na suwak, a wokół nóg i stóp bezpieczny szew. Dolna część śpiworka jest tak skonstruowana, aby można było używać go podczas podróży np. w foteliku samochodowym, można używać go również w wózku. (Ramiona dziecka należy wyjąć z otulacza podczas używania w podróży.)

Cechy otulacza śpiworka Purflo:

  • otulacz, który rośnie wraz z dzieckiem
  • konstrukcja przyjazna w podróży
  • oddychające panele na tułowiu i karku ułatwiają wentylację i zapobiegają przegrzaniu
  • odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 4 miesiąca, o wadze 3–7 kg lub wzroście  50–65 cm
  • wymiary śpiworka: 65 x 38 cm
  • grubość 2.5 TOG - śpiworek całoroczny, przyjmuje się że śpiworki o tej grubości są odpowiednie do pomieszczeń o temperaturze 16-24 °C
  • materiał: zewnętrzny 100% bawełna; wypełnienie  100% poliester i mieszanka Amicor Pure
  • można prać w pralce w 40 °C