Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/11330-thickbox_default/drewniane-puzzle-z-warstwami-apli-kids-kurka-2.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Drewniane puzzle z warstwami Apli Kids - Kurka 2+

Drewniane puzzle z warstwami Apli Kids - Kurka 2+
Dla dzieci w wieku: od 2 lat
Kod EAN: 8410782175582

Proponowana cena detaliczna 49,00 PLN

Więcej szczegółów

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Drewniane puzzle z warstwami Apli Kids przedstawiają cykl życia kurki. Na początku ujrzymy jajko, z którego wykluje się kurczaczek i będzie rósł aż przerodzi się w poważną kurę ;) Ostatnia warstwa czyli kurka jest w formie figurki i śmiało można się nią bawić. Zestaw składa się z 3 warstw drewnianych puzzli. Układanie puzzli przez dzieci ma ogromne walory edukacyjne. Maluch podczas zabawy ćwiczy pamięć, koncentrację, rozwija zdolności wzrokowe oraz przestrzenne. Duże, wykonane z drewna elementy idealnie mieszczą się w dziecięcej dłoni. Kolorowa, wesoła grafika zachęca do zabawy.
Idealnie sprawdzą się na prezent.

Cechy puzzli z warstwami Apli Kids:

    • odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 2 lat
    • w zestawie: 3 warstwy puzzli z figurką kury
    • wymiary układanki: 19,8 x 19,8 x 1,8 cm

 

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.