http://www.b2b.tublu.pl/12519-thickbox_default/pudelko-sniadaniowe-save-the-ocean.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Pudełko śniadaniowe Save The Ocean

Pudełko śniadaniowe Save The Ocean

Kod EAN: 8422593196878

Proponowana cena detaliczna 29,00 PLN

Więcej szczegółów

Ekologiczne pudełko śniadaniowe z materiałów pochodzących z recyklingu Save The Ocean wielokrotnego użytku. Posiada jedną komorę główną, która pomieści kanapkę oraz małą przekąskę. Zamykane jest na specjalny zatrzask zapobiegający samoistnemu otwarciu. Doskonale sprawdzi się w szkole, przedszkolu, na wycieczce.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat! 

Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość! 

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy pudełka śniadaniowego Save The Ocean:

  •     wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu
  •     zamykane na zatrzask
  •     wymiary: 15,8 x 11 x 5,3 cm