Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/16838-thickbox_default/zestaw-zabawek-do-piasku-w-wiaderku-zsilt-happy-orange-12-miesiecy-.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw zabawek do piasku w wiaderku Zsilt Happy Orange - 12 miesięcy +

Zestaw zabawek do piasku w wiaderku Zsilt Happy Orange
Zalecany wiek: 12 mies+

Kod EAN: 8720165017416

Proponowana cena detaliczna 129,00 PLN

Więcej szczegółów

Wiaderko z akcesoriami do piasku Zsilt to oryginalny, kompaktowy i wielofunkcyjny zestaw zabawek ekologicznych wyprodukowanych z troską o środowisko i poszanowaniem zasad zrównoważonej produkcji. Zabawki Zsilt powstały w Holandii w 100% z plastiku pozyskanego z recyklingu. W komplecie: geometryczne wiaderko, łódka będąca foremką i lejkiem, łopatka oraz sitko, których rączki można wsunąć jedna w drugą. Uchwyty mają kształt pozwalający rysować nimi po piasku oraz otwór/lejek.

Ideą marki Zsilt jest produkcja zabawek, które nie tylko są piękne i funkcjonalne, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Założyciele marki nie chcieli wprowadzać do obrotu kolejnych ton plastiku sprowadzanego z Chin dlatego 100% produktów Zsilt wytwarzanych jest z materiałów pochodzących z recyclingu, a co ważne wszystko produkowane jest w Holandii. Dzięki temu nie ma potrzeby sprowadzania produktów statkami kontenerowymi, które zanieczyszczają środowisko. Nieużywane rzeczy dostają drugie życie w postaci funkcjonalnych i designerskich zabawek plażowych, które są niezwykle trwałe i będą z Tobą przez długie lata!

Cechy zestawu zabawek do piasku Zsilt:

  • wiek: 12 miesięcy +;
  • wymiary: wiaderko - wysokość 18 cm, średnica 20 cm; łódka - 18 x 8 x 7cm; łopatka/sitko - 20 cm długości;
  • materiał: plastik w 100% z przetworzonych plastikowych odpadów;
  • w zestawie: 1 wiaderko, 1 łopatka, 1 łódka, 1 sitko;
  • bardzo wytrzymałe tworzywo;
  • do zabawy w piasku, wodzie, śniegu itp.;
  • wyprodukowane w Holandii;
  • projekt: Remortel;
  • tworzone zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji.


Kolor - jako że nasze produkty są wytwarzane z plastiku pochodzacego z recyclingu jest możliwe że ich kolor będzie się nieznacznie różnił w poszczególnych partiach. Nie jest to wada produkcyjna i nie stanowi to podstawy do reklamacji.
 
Recycling - nasze produkty w całości mogą być poddane ponownemy recyclingowi, zarówno kartonowe opakowanie jak i zabawki z plastiku