Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/22528-thickbox_default/naklejki-na-twarz-face-tattoo-snails-unicorn-star.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Naklejki na twarz Face Tattoo Snails - Unicorn Star

Naklejki na twarz Face Tattoo Snails - Unicorn Star
Dla dzieci od 3 roku życia
Kod EAN: 5200384503875

Proponowana cena detaliczna 19,00 PLN

Więcej szczegółów

Każda mała dziewczynka naśladuje swoją mamę, w szczególności podczas makijażu czy malowania paznokci. Snails oferuje lakiery do paznokci dla dzieci, które są całkowicie bezpieczne, pozbawione szkodliwych substancji takich jak: Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników, idealne dla Maluchów i nieszkodliwe dla środowiska.

Face Tattoo Snails to nowy, ciekawy i bezpieczny sposób na ozdabianie twarzy, np. w trakcie przyjęcia urodzinowego, balu karnawałowego czy balu przebierańców. Dzięki naklejkom Face Tattoo nie ma potrzeby stosowania farb, które mogą uczulać oraz brudzić ubrania. Naklejki łatwo się aplikuje oraz usuwa.

Cechy naklejek na twarz Snails:

  • odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia;
  • łatwo usuwalne - wystarczy odkleić;
  • nie są testowane na zwierzętach.

 

UWAGA! Nie należy umieszczać tatuażu na wrażliwej lub podrażnionej skórze oraz w okolicach oczu. Zawiera małe elementy, ryzyko zadławienia. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.