Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/21797-thickbox_default/podrozne-lamiglowki-the-purple-cow-50-tangram.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Podróżne łamigłówki The Purple Cow - 50 Tangram

Podróżne łamigłówki The Purple Cow - 50 Tangram
Wiek: 5-99 lat

Kod EAN: 7290018133958

Proponowana cena detaliczna 35 PLN


Więcej szczegółów

Seria "50" została stworzona dla dzieci, które nie mogą odkleić się od smartfonów, komputerów, telewizorów, itp. Na pewno każdy chce oderwać choć na chwilę swoje dziecko od ekranu! Właśnie dlatego The Purple Cow stworzył serię łamigłówek dla dzieci. Podróżne gry zapewnią wiele godzin zabawy bez elektroniki a przy okazji rozwiną umiejętności poznawcze i motoryczne.

Podróżne łamigłówki 50 Tangram to klasyk w kieszonkowym wydaniu! Zestaw składa się z notatnika z 50 stronami, na których widnieją różne rysunki oraz 7 magnesów - figur geometrycznych. Naszym celem jest ułożenie magnetycznych elementów w określony wzór (widniejący na kartce). Układamy na wewntrznej stronie pudełka. Części układanki muszą ze sobą przylegać, lecz nie mogą na siebie nachodzić. Należy wykorzystać wszystkie elementy do ułożenia danego obrazka. Rozwiązanie zadania można uzyskać poprzez zeskanowanie kodu QR znajdującego się z tyłu opakowania. Gra wspomaga rozwój małej motoryki, wyobraźni przestrzennej i uczy rozwiązywania problemów. Podróżne łamigłówki świetnie sprawdzą się w samochodzie, samolocie, restauracji, w domu gdy pada deszcz :) Mały rozmiar sprawia, że możemy zabrać je ze sobą wszędzie.

Cechy podróżnych łamigłówek The Purple Cow:

  • dla dzieci w wieku 5-99 lat;
  • w zestawie: 50 stron z obrazkami, 7 elementów;
  • czas gry: 15-90 minut;
  • liczba graczy: 1;
  • małe, metalowe opakowanie;
  • idealne w podróży;
  • wymiary opakowania: 16 x 2 x 11 cm.