Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/15134-thickbox_default/gra-magnetyczna-the-purple-cow-puzzle-zwierzeta-i-ich-domy.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra magnetyczna The Purple Cow - Puzzle Farma

Gra magnetyczna The Purple Cow - Puzzle Farma
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm
Wiek: 3-6 lat

Kod EAN: 7290018133354

Proponowana cena detaliczna 35 PLN

Więcej szczegółów

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Farma to puzzle dla najmłodszych w wersji magnetycznej. Zadaniem dziecka jest ułożenie dwóch układanek: jedna składa się z 18 elementów i przedstawia owieczkę, a druga z 28 elementów z grafiką świnki. Kolorowe ilustracje zachęcają do zabawy. Układanie puzzli świetnie rozwija małą motorykę, koncentrację oraz logiczne myślenie. Dzięki temu, że magnetyczne puzzle trzymają się metalowego opakowania świetnie sprawdzą się w podróży. Magnetyczne elementy nie pogubią się, w każdej chwili można wrócić do układanki. Całość zapakowana jest w poręczne, metalowe pudełko.

Cechy gry magnetycznej The Purple Cow:

  • poręczna, małych rozmiarów;
  • zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę;
  • przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 roku życia;
  • w zestawie znajdują się 2 układanki (18 i 28 elementów);
  • wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm.