Producenci

Newsletter

http://www.b2b.tublu.pl/18389-thickbox_default/gra-magnetyczna-the-purple-cow-wyscig-dookola-swiata.jpg Powiększ do pełnego rozmiaru

Gra magnetyczna The Purple Cow - Wyścig dookoła świata

Gra magnetyczna The Purple Cow - Wyścig dookoła świata
Wiek: 6-99 lat

Kod EAN: 7290016026306

Proponowana cena detaliczna 35 PLN

Więcej szczegółów

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Każdy gracz wybiera 1 pionek - samolot. Najmłodszy gracz zaczyna rzucając kostką i przesuwając samolot o liczbę pól, która wypadła na kostce. Jeśli gracz stanie na polu z tarczą losującą to w takim przypadku musi nią zakręcić i odpowiedzieć na wylosowane pytanie (sport narodowy, stolica, zwierzę, kraj, potrawa narodowa, waluta) z kontynentu na którym obecnie się znajduje. Jeśli odpowiedź będzie nieprawidłowa to traci kolejkę. Jeżeli gracz stanie na polu z liczbą to idzie do przodu lub cofa się o wyznaczoną ilość pól. Jeśli samolot stanie na polu rywala, cofa się do pola "start". Wygrywa gracz, który jako pierwszy znajdzie się na polu "Lądowanie". Aby wygrać grę, należy wyrzucić na kostce brakującą ilość oczek, jeśli gracz wyrzuci więcej oczek, cofa się dokładnie o tą liczbę.

Cechy gry magnetycznej The Purple Cow:

  • mała gra podróżna w polskiej wersji językowej;
  • zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę;
  • ilość graczy: 2-4;
  • przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia;
  • w zestawie znajdują się 4 pionki - samoloty, tarcza losująca, kostka do gry;
  • wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm.